iPhone servis Poprad Kežmarok

Váš dôveryhodný servis smart zariadení.

Rýchle, cenovo dostupné opravy mobilých telefónov, tabletov, počítačov a notebookov značky Apple. Vaše smart príslušenstvo zohráva dôležitú úlohu vo vašom profesionálnom, osobnom a školskom živote. Keď sa váš telefón, tablet alebo prenosný počítač pokazí, sme tu my. S dlhoročnými skúsenosťami v odvetví opráv, iPhone Servis Poprad  Kežmarok dokáže túto prácu vykonať rýchlo a efektívne.

Uistujeme Vás že sme to všetko videli! Od smartfónov prejdených osobným autom, po tablety utopené v bazénoch. Sme pripravení riešit všetky problémy s vaším zariadením.

    Veríme v to, že kvalitná práca zaručuje rast a úspech.

Diagnostika Zadarmo

Veríme v transparentnosť opravy, a tá začína jasným stanovením ceny. Ak si nieste istí čo je s vaším zariadením, diagnostikujeme vám ho zadarmo. Akonáhle zistíme problém, budeme vás kontaktovať s predbežnou cenou opravy. Následne sa rozhodnete či v oprave budeme pokračovať, alebo nie. Rozhodnutie je na Vás.

Garantujeme najnižšie ceny

Oprava vášho zariadenia vás nemusí stáť pôžičku. Garancia najnižšej ceny vám zaisťuje, že vždy Vám ponúkneme najlepšie ceny na trhu.

Rýchle opravy

Vieme aké je dôležité, aby ste mali vaše zariadenie funkčné,  preto väčšina opráv prebieha na počkanie. V prípade že bude oprava trvať dlhšie, sľubujeme že zariadenie vám vrátime opravené v čo najkratšom čase, a o každom úkone vás budeme informovať.

Záruka dva roky

Na naše diely poskytujeme záručnú lehotu po dobu 24 mesiacov. V prípade že Vám opravovaný diel nefunguje správne, máte nárok na jeho výmenu. V prípade opravy matičnej dosky máte záruku 3 mesiace. Všetky diely máme označené.

Ochrana súkromných dát

Náš tím funguje v súlade s prísnymi pravidlami ochrany osobných údajov, takže si môžete byť istý, že ste v dobrých rukách, keď nás žiadate o vykonanie opravy iPhone, iPadu, iMac,… Zaviazali sme sa poskytovať našim zákazníkom bezkonkurenčnú úroveň služieb.

Skúsenosti

Sme rodinne založený podnik so skúsenosťami v oblasti mobilných zariadení a stolových počítačov od roku 2015. Každá oprava nás posúva ďalej a ponúka nám dalšie a dalšie výzvy.

Adriana

Vrele odporucam vysoku odbornost,profesionalny pristup,promptnost pri rieseni akychkolvek problemov s iPhon mi,naviac v tejto uponahlanej a nervoznej dobe velmi kladne hodnotim zdvorile vystupovanie oboch panov😘dakujem🍀

Lilla

Vysoko profesionálny prístup, veľmi zdvorilí a ochotní mladí ľudia. 100% a veľmi rýchla práca. Neviem si ich vynachváliť. Ďakujem za pomoc. Odporúčam.

Juraj New York, NY

Priateľský, ochotný, rýchly a profesionálny prístup. Na každú otázku stručná a užitočná odpoveď. Batéria vymenená + kontrola konektora = 5minút. Kiežby ľudia ako tu, pracovali všade. Ďakujem a odporúčam

Slávka

Rýchly a priateľský prístup, milí ľudia, rýchla výmena displeja a opravený internet. Ďakujem krásne aj za fóliu a obal. Jednoznačne odporúčam a neviem si vás vynachváliť

Poškodenie Audio IC.

Veľmi často sa v našej brandži stretávame s problémom, ktorý znefunkční iPh...

Can’t find a local store? Why not inquire about opening a franchise in your area.

Contact Us